Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 
> Forum zostało oficjalnie otwarte wraz z dniem 15.07.2013!> Regulamin Forum
> Grupy
> Pytania
> Skargi
> Nasze bannery
Projekt DESIGNER ma na celu zrzeszenie graficznych artystów działających na Howrse - tych mniej i tych bardziej zaawansowanych, a także poszerzenie ich wiedzy w tym zakresie, nabycie nowych doświadczeń i zawarcie wielu interesujących znajomości!

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
vernille 

what about NO?


Program graficzny: Adobe Photoshop
Spółka graficzna: brak
Wiek: 22
Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 221
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-09, 15:06   Regulamin
   Podpis: vernille, (c) vernille


#1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Forum DESIGNER (zwane dalej "Forum") stworzone zostało w celu zrzeszenia artystów tworzących na Howrse prezentacje, avatary i inne grafiki wraz z kodami oraz poszerzenia ich wiedzy w tym zakresie.
1.2 Administrację Forum DESIGNER.aaf.pl przedstawia się w składzie: vernille oraz Karola211.
1.3 Decyzje Administracji nie podlegają dyskusji, podobnie jak decyzje Moderatora, którego zdanie podlega tylko i wyłącznie opinii Administratora.
1.4 Rejestracja na Forum jest dobrowolna i nieodpłatna.
1.5 Dzięki rejestracji użytkownik zyskuje możliwość wypowiadania się na Forum oraz przeglądania niektórych działów zamkniętych dla anonimowych gości.
1.6 Rejestracja nie zobowiązuje do niczego, a w szczególności nie do wykonywania prac na rzecz Forum lub innych użytkowników.
1.7 Na Forum zabronione jest reklamowanie swoich usług, spółek, czy innych for. Forum służy jedynie do pomocy, a nie do zdobywania większej ilości klientów lub oglądalności! Oznacza to też, iż zabroniona jest także sprzedaż jakichkolwiek grafik. W tym celu skontaktujcie się z twórcą w grze.


#2 TREŚĆ ZAMIESZCZANA NA FORUM

2.1 Zakładając nowy wątek postaraj się, by tytuł był krótki i dokładnie przedstawiał jego zawartość.
2.2 Zakładając nowy wątek użyj najpierw opcji Szukaj (dostępnej w menu pod nagłówkiem, na górze). Dublowane tematy będą na bieżąco usuwane!
2.3 Staraj się, by Twoje wypowiedzi były pisane z sensem i przede wszystkim - na temat. Jeśli chcesz poruszyć inną niż opisywana w danym temacie kwestia, załóż nowy wątek.
2.4 Nie wprowadzaj innych użytkowników w błąd. Jeśli nie wiesz jak pomóc - nie pomagaj.
2.5 Twoje posty świadczą o Tobie! Użytkowników uprasza się o pisanie swoich wypowiedzi zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji. O wiele prościej czyta się ładną, składną wypowiedź. Staraj się także nie używać zbyt wielu emotikonek (buziek).
2.6 Nie pisz posta pod postem! Jeśli chcesz dodać coś do swojej wypowiedzi, użyj opcji Edytuj.
2.7 Na Forum obowiązują zasady nEtykiety!
2.8 Na Forum zabronione jest używanie przekleństw (co jest przekleństwem, a co nie ocenia Administracja), umieszczanie treści pornograficznych lub uznanych powszechnie za niesmaczne lub nieprzyzwoite.
2.9 Każdy ma prawo do pomyłki oraz własnych przekonań. Na Forum niedozwolonym jest zatem wszczynanie kłótni, bądź ostrych dyskusji prowadzących do oczerniania drugiej osoby. Szczególnie ostrożnym należy być w przypadku tematów religijnych i rasowych.
2.10 Postępowanie na Forum (umieszczanie grafik, korzystanie z ogólnodostępnych materiałów) musi być zgodne z prawami autorskimi. Osoby łamiące ten punkt będą surowo karane, a praca usuwana z Forum. Prawu autorskiemu podlega zarówno 'nadawca' grafiki, jak i jej 'odbiorca'!
2.11 Na Forum zabronione jest używanie znacznika [ you ], gdyż wprowadza on użytkowników w błąd i powoduje wiele nieporozumień.
2.12 Caps Lock jest na Forum odbierany jako krzyk. Używać można go tylko dla podkreślenia ważności danego słowa lub wyrażenia, choć i w tym przypadku lepiej jest użyć opcji podkreślenia lub pogrubienia.
2.13 Na Forum zabronione jest zamieszczanie postów, które nic nie wnoszą do tematu, na przykład "ja nie wiem", "tak jak powyżej" etc.


#3 PROFIL

3.1 Na Forum zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta.
3.2 Nick użytkownika powinien być zgodny z zasadami zamieszczania treści na Forum. Może, ale nie musi być identyczny jak nick na Howrse.
3.3 Użytkowników uprasza się o wypełnienie wszystkich pól w profilu.
3.4 Maksymalne dozwolone wymiary avatara (emblematu) wynoszą 150px x 150px. W przypadku problemów z załadowaniem obrazka należy zgłosić się do Administracji.
3.5 Maksymalna ilość znaków w podpisie wynosi 500. Objętościowo tekst nie powinien przekraczać więcej niż 5 linijek. Maksymalne wymiary ewentualnej grafiki 300px wysokości oraz 400px szerokości.

#4 KARY

4.1 Jednorazowe złamanie minimum jednego z punktów regulaminu skutkuje upomnieniem słownym, które nie niesie za sobą żadnych konsekwencji.
4.2 Kolejne złamanie punktów równa się byciem "nagrodzonym" upomnieniem.
4.3 Ostrzeżenia nie zerują się.
4.4 Trzy ostrzeżenia oznaczają tygodniowy ban na korzystanie z forum.
4.5 Jeśli po tygodniu użytkownik nadal nie będzie stosował się do zasad zawartych w regulaminie, otrzyma on bana dożywotniego.
4.6 Administracja zastrzega sobie prawo do udzielenia dwóch lub więcej ostrzeżeń za jednym razem (co w konsekwencji niekiedy może skutkować natychmiastowym banem), jeśli przewinienie okaże się być bardzo poważne.


Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany części lub całości regulaminu przy jednoczesnym poinformowaniu o tym użytkowników Forum.

Ostatnia aktualizacja:
17 lipca 2013

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Theme xandred created by spleen modified v0.3 by warnaPartnerstwa Twój banner może się tu znaleźć! Jeśli chcesz zawrzeć partnerstwo z forum DESIGNER, napisz na PW na Howrse do vernille.

Wszystkie grafiki, tutoriale oraz inne treści zamieszczane na forum są własnością użytkowników.
Zabrania się kopiowania ich całości lub części!


Administracja nie ponosi odpowiedzialności za użytkowników forum.

~ * ~

Jeśli jesteś autorem zdjęć, które zostały umieszczone na forum
bez Twojej wiedzy lub zgody, powiadom o tym vernille lub Karolę211.

If you are the author of photos that have been placed on this forum
without your permission, please notify vernille or Karola211.

~ * ~
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9